EG

Paracetamol Eg 500 mg Bruistabl 20X500 mg - EG

Aantal
Farmaceutische vorm

€ 4,07

  • Incl. 9% btw

Dit product is momenteel uitverkocht! Laat je emailadres achter en we geven je een seintje zodra dit weer op vooraad is.

Deze site wordt beschermd door reCAPTCHA en de Google Privacybeleid en Gebruiksvoorwaarden zijn van toepassing.
  • Voor 15u besteld, vandaag verzonden
  • Keuze uit Bpost of DPD als transporteur.
  • Gratis levering vanaf €29 in een parcelshop
CNK 4159307
Inhoud tabl
Fabrikant EG
Gamma: Paracetamol
Subgamma: Paracetamol Eg
Aantal: 20
Gebruik: Humaan
Type: Geneesmiddel
Farmaceutische vorm: Tabletten
Type gebruiker: Alle
Bijsluiter
Technische bijsluiter

De tablet dient met een glas water te worden ingeslikt. De tablet kan verdeeld worden in gelijke doses. De opgegeven dosis niet overschrijden. De duur van de behandeling dient zo kort mogelijk te zijn en beperkt te blijven tot de periode waarin er symptomen zijn.

Indicatie

Paracetamol EG bevat paracetamol dat tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werking behoort. Paracetamol EG wordt ingenomen om pijn te verzachten en koorts te verlagen.

Contra indicatie

U bent allergisch voor een van de stoffen in dit geneesmiddel als u een nier- of leverziekte heeft (waaronder het syndroom van Gilbert, ernstige leverinsufficiëntie of hepatitis) als u regelmatig grote hoeveelheden alcohol drinkt (zie de rubriek 'Waarop moet u letten met eten, drinken en alcohol?' als u uitgedroogd of ondervoed bent, bijv. door alcoholmisbruik, anorexia of een verkeerde voeding als u lijdt aan hemolytische anemie (abnormale afbraak van rode bloedcellen) als u een tekort heeft aan een bepaald enzym genaamd glucose-6-phosphatedehydrogenase als u andere geneesmiddelen gebruikt waarvan bekend is dat ze de lever aantasten als u andere geneesmiddelen gebruikt die paracetamol bevatten, aangezien dit de lever ernstige schade kan toebrengen als u gedurende lange tijd vaak pijnverzachtende geneesmiddelen gebruikt, aangezien langdurig gebruik ernstigere of vaker hoofdpijn kan veroorzaken. U mag de dosis van uw pijnverzachtend geneesmiddel niet verhogen, maar dient uw arts om raad te vragen. als u een astmalijder bent en gevoelig bent voor acetylsalicylzuur als bepaalde laboratoriumtests voorgeschreven worden, aangezien ze beïnvloed zouden kunnen zijn

paracetamol De werkzame stof in Paracetamol EG is paracetamol. Elke filmomhulde tablet bevat 500 mg of 1000 mg paracetamol. De andere stoffen in Paracetamol EG zijn: tabletkern: gepregelatiniseerd maïszetmeel, hydroxypropylcellulose, talk en magnesiumstearaat; filmomhulling: polyvinylalcohol, macrogol 3350 en talk.